U Dječjem vrtiću Trogir održana edukacija na temu "Komunikacija s djetetom"

Za stručne djelatnike Dječjeg vrtića Trogir, 24. siječnja 2019. održana je edukacija na temu "Komunikacija s djetetom".

Edukaciju je vodio doktor znanosti Toni Maglica, socijalni pedagog, psihoterapeut i profesor na splitskom Filozofskom fakultetu koji je iskustvo stekao kroz višegodišnji neposredni rad s djecom i mladima.

Odgojitelji su se kroz primjere iz prakse kao i praktične vježbe podsjetili na najvažnije temelje komunikacije te još jednom osvijestili svoju važnost, odgovornost kao i ulogu u ranom razvoju djece.

Na ovaj način planiramo i dalje brinuti za naše najmlađe kao i pružati podršku našim odgojiteljima te s doktorom znanosti Tonijem Maglicom dogovaramo i nastavak suradnje kroz praktične radionice.