Obavijest roditeljima

Dragi naši roditelji,

Nalazimo se u situaciji koju nitko od nas nije mogao zamisliti i pripremiti se za nju.

Kontinuirano pratimo događanja u vezi pandemije corona virusa, te primjenjujemo sve naputke relevantnih službi vezano za organizaciju rada Dječjeg vrtića "Trogir" - svakodnevno je organizirano dežurstvo, ali djeca ne pohađaju vrtić. Kući su sa svojim obiteljima. Zbog preporuka, manje su vani. Kao što se promijenio ritam života većine nas odraslih, promijenila se i djetetova dnevna rutina.

Roditelji su u situaciji da puno više vremena provode sa svojom djecom. Kako im pomoći? U svrhu održavanja kvalitetne komunikacije i suradnje s roditeljima, odgojitelji osmišljavaju i predlažu ideje i raznovrsne poticajne aktivnosti roditelja i djece na razini svojih odgojnih skupina (WhatsApp grupe roditelja). Odgojitelji razgovaraju s roditeljima i djecom, šalju SMS poruke...

Dragi roditelji, pozivamo Vas na suradnju s Vašim odgojiteljima koje slobodno možete kontaktirati za pitanja, nedoumice, savjete i sl.

Isto tako dostupni su Vam i članovi stručne službe:

Radujemo se ponovnom susretu!