(021) 582 581   kontakt@vrtic-trogir.hr
Dječji vrtić Trogir
Dječji vrtić Trogir
header slika pcelice

Obavijest za roditelje o završetku projekta "Dječji vrtić Trogir – partner obitelji 2"

Dana 6. prosinca 2023. godine službeno je završena provedba projekta "Dječji vrtić Trogir – partner obitelji 2". Ovim EU projektom, sufinanciranim iz Europskog socijalnog fonda kroz Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., ostvaren je cilj – usklađivanje poslovnog i obiteljskog života obitelji s djecom rane i predškolske dobi kroz osiguravanje usluge produljenog boravka.

Obavještavamo sve roditelje djece koja pohađaju Dječji vrtić "Trogir" da je od danas, 7. prosinca 2023. godine, a u skladu s provedenom anketom za roditelje, u Ustanovi organiziran produljeni rad Vrtića od ponedjeljka do petka i to prema slijedećem rasporedu:

  • u matičnom objektu "Leptirić" do 17:00h
  • u područnom objektu "Maslačak" do 17:00h
  • u područnom objektu "Maslina" do 16:30h
  • u područnom objektu "Sunce" do 16:30h
  • u područnom objektu "Ribola" do 16:30h
1