Otvoren novi dječji vrtić "Leptirić"

U ponedjeljak, 18. siječnja 2021. svečano je otvoren "Leptirić", novi područni objekt u Dječjem vrtiću "Trogir".

"Leptirić" ima površinu od oko 800 metara kvadratnih, opremljen je najmodernijom didaktičkom, edukativnom i razvojnom opremom. Osim dvije velike prostorije u kojima su smještene dvije odgojne skupine (jaslička i mješovita), u njemu se nalazi i sportska dvorana s najnaprednijim elementima za fizički i motorički razvoj djece, jedina takva u mreži dječjih vrtića Grada Trogira. Unutar objekta su i uredski prostori, također suvremeno opremljeni, namijenjeni upravi DV "Trogir".

U novi vrtić je uloženo 4,6 milijuna kuna od čega je 85 posto sredstava povučeno iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, dok je ostalih 15 posto sufinancirao Grad Trogir.

Ono što posebno želimo naglasiti ovom objavom jest činjenica da je sav potrošni materijal kojeg odgajatelji svakodnevno koriste u radu s djecom, nabavljen kroz projekt DJEČJI VRTIĆ TROGIR – PARTNER OBITELJI, financiran iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Trogir.