Posjet prijateljima u Žedno

Dragi roditelji, još jednom smo uživali u predivnoj prirodi, družili se s djecom i upoznali se s našim čarobnim mjestom - Žedno. Djeca i odgojitelji iz "Sunca" su u dobrom raspoloženju ugostili djecu i odgojitelje iz "Maslačka". Nakon kratke zakuske, druženja i plesa, zajedno smo šetali putićima kroz šumu dok nismo ugledali livadu na kojoj se smjestila crkvica sv. Mavra. Sva djeca su pozvonila, tako da su svi mještani Žednog zasigurno čuli da smo stigli.

Djeca su se igrala, povlačili smo konop i istraživali obližnju šumu. Na povratku smo uživali u igralištima oko vrtića gdje su djeca igrala nogomet, školice, crtala kredama i međusobno se upoznavala.

Bilo nam je jako lijepo te smo djecu i njihove odgojitelje iz PO "Sunce" pozvali u goste kod nas u PO "Maslačak". Radujemo se ponovnom druženju, ubrzo...