Ljudi služe da se druže!

U sjajnoj atmosferi u p. o. Maslina, Sv.Petra 8, Trogir, održano je zajedničko druženje djece, odgajatelja i autorice slikovnice „Trogir-Vaterstetten“ Život u pjesmu upleten, gospođe Mejreme Reuter, dok je ilustracije izradila Goranka Tomaš.

Djeca su imala priliku za stvaranje lijepih uspomena i bogaćenje raznovrsnog glazbenog i umjetničkog stvaralaštva i izraza.

Slikovnica nas je podsjetila o važnosti prijateljstva, očuvanja kulturne baštine kroz upoznavanje znamenitosti i posebnosti dvaju gradova Trogira i Vaterstettena.

Interaktivan pristup autorice slikovnice Mejreme Reuter i presjednice Udruge PGTIV Suzane Jurković, omogućio je djeci da sudjeluju u cijelokupnom procesu što će svakako ostaviti pozitivan trag u daljnjem odgojno-obrazovnom radu.