(021) 582 581   kontakt@vrtic-trogir.hr
Dječji vrtić Trogir
Dječji vrtić Trogir
header slika pcelice

Posjet Prirodoslovnom muzeju u Splitu

DV "Maslina" skupina "Rusulice", posjetila su Prirodoslovni muzej u Splitu. Posjet je uključivao razgledavanje muzejske postave te sudjelovanje u interaktivnoj radionici o dinosaurima. Puno smo toga vidili, doznali i naučili... prvo o dinosaurima, malo o ekologiji mora i morskom životinjskom svijetu, ušli u svijet gmazova i čudnovatih kukaca.

Evo što djeca kažu o posjeti:

Ivan S. : "Meni je najbolji bio kostur dupina, velika kornjača i majur.. njega ima kod moje babe."
Irena S.: "Meni ogromna školjka, oni kukci i žabe."
Franko M.: "Svidjele su mi se zmije, gušteri… ko da su žive!"
Marta G. : "Bilo nam je super!"
Toni L.:" Meni je bilo lijepo kad smo se vozili i dinosauri."
Marta G. : "Bilo nam je super!"

1