Preventivno-edukativni program HAK-a: “Vidi i klikni”

18.3. 2014. održan je preventivno-edukativni program HAK-a: “Vidi i klikni”. Radionica je namjenjena djeci predškolske dobi i oni kroz ovu radionicu stječu znanja i iskustva koja im pomažu da sigurno sudjeluju u prometu i kao pješaci i kao putnici u automobilu. Djeca su vidjela kako treba pravilno hodati nogostupom, prelaziti pješački prijelaz i raskrižje, gdje sjediti u automobilu i kako vezati sigurnosni pojas, što se može dogoditi ukoliko dođe do naglog kočenja, a da nisu vezani sigurnosnim pojasom… Sve to i još mnogo toga, pokazao im je simpatični HAK-ov dvojac. Djeca su bila prezadovoljna radionicom i još danima nakon toga su pričali o tome. Sada se svi oni vežu prilikom ulaska u automobil i svojim roditeljima ukazuju na to. Veliko hvala i općini Okrug koja nam je za potrebe radionice ustupila svoju sportsku dvoranu!